Projektowanie, analizy, ekspertyzy, modelowanie komputerowe

Dysponując grupą specjalistów, ich wiedzą i doświadczeniem oraz narzędziami komputerowymi, wykonujemy dokumentację projektową wraz z niezbędnymi obliczeniami wytrzymałościowymi z zakresu energetyki, chemii, przemysłu szklarskiego i innych dziedzin.

Dokumentacja powstaje jako wynik opracowania modelu komputerowego, co daje gwarancję dużej dokładności, właściwej koordynacji przestrzennej i zgodności dokumentacji rysunkowej ze specyfikacjami materiałowymi. Forma i zakres dokumentacji jest możliwa do uzgodnienia indywidualnie według potrzeb zlecającego.

 

Wykonujemy:

  • Projekty konstrukcyjne i opracowania wielobranżowe w zakresie kompletnej dokumentacji projektowej, budowlanej, dla firm i osób prywatnych,
  • Projektowanie architektoniczno-budowlane poczynając od koncepcji do projektu technicznego z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i akceptacji aż po pozwolenie na budowę,
  • Przygotowanie inwestycji wraz z analizą uwarunkowań formalno-prawnych i ekonomicznych,
  • Projekty przygotowywane są dla inwestycji w zakresie hal stalowych, budownictwa usługowego, przemysłowego, mieszkaniowego oraz konserwacji zabytków.

Copyright 2017 - Uniserv S.A. | Created by: Media Interaktywne