Dostawa i obróbka profili GRP/FRP/TWS/GFK

Poznaj usługi, które świadczymy

Dostawa i obróbka profili GRP/FRP/TWS/GFK

Z dumą informujemy o zakupie centrum frezarskiego 5 osiowego sterowanego numerycznie zlokalizowanego w Hali Produkcyjnej na ul. Morawskiej 2B w Jarosławiu.

Centrum frezarskie CNC to również nowy kierunek rozwoju spółki UNISERV Jarosław Sp. z o.o.; które wraz halą produkcyjną o powierzchni 1 000 metrów kwadratowych pozwoli na rozszerzenie oferty o prefabrykację elementów GRP/FRP/TWS/GFK, czyli w skrócie: elementów wykonanych z tworzyw sztucznych, wzmocnionych włóknem szklanym (kompozytów).

Zastosowanie materiałów z włókna szklanego znacznie zwiększa wytrzymałość mechaniczną przedmiotowych elementów. Dzięki tym właściwościom oraz odporności na korozję (w środowisku wilgotnym, powietrzu, itp.) i promieniowanie UV, materiał ten jest pożądanym budulcem w konstrukcjach inżynierskich: różnego rodzaju przestrzennych konstrukcji kratowych (nośnych), podestów komunikacyjnych, biegów schodowych, itp.

                Posiadanie nowoczesnej frezarki, która zapewnia obróbkę 5-osiową umożliwia nam obróbkę elementów o skomplikowanych kształtach przy zachowaniu wysokiej dokładności i powtarzalności.

Zakres roboczy X: 6360 mm

Zakres roboczy Y: 1380 mm

Zapraszamy do współpracy zarówno producentów, dostawców półfabrykatów jak i klientów gotowych wyrobów.

 

*Zdjęcie poglądowe.

Copyright 2019 – Uniserv Jarosław || Wdrożenie: Media Interaktywne